ParsFit Spor Salonu Düzenle

Talip Dik
Şehitmustafa Mahallesi, 3522. Sk., 33440 Tarsus/Mersin
0507 193 52 96
05071935296
info@tarsusrehberi.com

HAKKIMIZDA Düzenle

Spor Salonu ve Vücut Geliştirme

ParsFit Salonumuz,  500 m2 kapalı alanda son yeniliklere sahip alet parkuru ile hizmet veriyor, salonumuza ait araç park yerimiz,  bünyemizde ise 3 Spor Eğitmeni, 2 Özel Ders eğitmeni hocamız bulunuyor.

 

                Salonumuzu tercih edenlerin zamansal sorun yaşamamaları adına gün içerisinde esnek çalışma saati olanağı sunuyoruz. Ekipman parkurumuzda,  8 Adet kardiyo, bütün kas gruplarını çalıştırabilecekleri spor aletleri, tam profesyonel egzersiz ekipmanları bulunuyor. ParsFit sıradanlaşmış salonların aksine, görsel dizaynı ile de sporcuların gerçek manada motive olmasına katkı sağlıyor.

 

                Tesisimize, giriş çıkışlar akıllı kart sistemiyle olup, sporcuya ait kişisel verilerin takibini de aynı sistem üzerinden yapıyoruz, bu da bizim sporcular üzerindeki yönlendirmelerimize büyük katkı sağlıyor. Salon içi çalışma ortamının daha iyi olması adına da, ağırlık egzersizleri sırasında ani bırakmalarda zeminin ses yapmaması, ekipmanları rahatlıkla yere bırakıp çalışabileceği 300 m2 alanı 3 cm tartan zemin uygulaması bulunmakta.

 

                Spor öncesi ve sonrası için, soyunma odaları merkezi havalandırma günün 24 saati havalandırılmakta olup,  duş ve lavabolarda periyodik hijyen kurallarına uygun temizlik ve bakımı yapılmakta. Aynı zamanda sıcak - soğuk su her saat mevcut.

 

                Yer egzersizleri için 100 m2 harici çalışma alanımız var.

                Çevre ve salon güvenliği adına, tesisimiz 24 saat kapalı devre güvenlik kamerası ile izlenmekte olup, kişilerin daha rahat çalışma yapabilmeleri için en uygun şartlara sahip. 

 

Pars Fit, ParsFit

Düzenle

KAMPANYALARIMIZ Düzenle

FOTOĞRAFLAR / ParsFit Spor Salonu