Bayanların İlgisini Çeken ve En Çok Harcama Yaptığı 20 Ürün

Kadınların en çok para harcadığı ürünler;


(Alıntı) - Kadınlar için para harcamak, dışarıya çıkıp bazen bir cüzdan almak, en azından çantamızdan cüzdanı çıkarmak çoğu zaman para akıtılan terapilerden daha değerli, daha özel. Peki ya hiç düşündünüz mü, en çok hangi ürünlere para yatırıyoruz diye… Düşünmenize gerek kalmadı. Sizler için araştırdık, sizler için yazdık!
 
 
20.Çikolata
 
Yazımıza tatlı mı tatlı, baştacı olan ürünümüzle başlayalım. Kadınlar elbette ki çikolataya fazlasıyla para harcıyor. Gerek depresyon dönemlerinde, gerek diyet aralarında gerekse regl dönemlerinde kendimizi paket çikolataların kucağına atmaktan güzeli yok efendim.
 
 
 
19.El Kremi
 
En bakımsız kadının bile bir tane el kremi vardır. Siz bir de bakımlıları düşünün… Gece için el kremleri ayrı, gündüz için ayrı. Onu geçtim, insan bir süreden sonra bir tanesiyle yetinemiyor bile. Dolayısıyla el kremleri de bu listede yerini alıyor.
 
 
 
 
18. Çanta
 
Bir kadının asla bitmeyecek bir tutkusu varsa işte o tutkuya aday seçeneklerden biri de kesinlikle çantadır. Portföyünden derisine, uzunundan kısasına birçok seçenek bulabilmek de çantanın bu listedeki yerini sağlamlaştırıyor.
 
 
 
 
17.Oje
 
Çoğu kadın için bir takıntıya dönüşmese de oje bir kadında bir tane bulunan şeylerden biri değil. Başı kırmızı çekse de bir kadının oje koleksiyonu birçok oje içeriyor. Siz onların fazla ojem yok demesine aldırmayın, kendilerinin bile unuttuğu yerlerden çıkacaktır o renk renk ojeler.
 
 
 
 
 
 
16.Çorap
 
Kadınlar için ayakları sıcak tutmak çok önemli. Bir eteğin altından görünecek ince çorap da fazlasıyla önemli. Hal böyle olunca çorap da kadınların en çok harcama yaptığı ürünler listesine girmeyi hak ediyor.
 
 
 
 
 
15.Saç Aksesuarı
 
Tacından tutun, saç bandına her türünü, allısını pullusunu bulabileceğimiz saç aksesuarları da elbette en çok para harcadıklarımızdan.
 
 
14.Kot Pantolon
 
Genel olarak giyime fazla para harcıyoruz, evet. Ama siz de geçmiş harcamalarınızı sorguladığınızda göreceksiniz ki kot pantolon giyim harcamalarınız içerisinde oldukça büyük bir yer kaplıyor.
 
 
 
 
 
13.Tişört
 
Rahat haftasonlarında ya da arkadaşlarla gezmede kullanılacak basit tişörtler belki de en sonunda toz bezi olacaklar ama yine de giyim harcamalarında azımsanmayacak bir orana sahipler.
 
 
 
 
 
12.Bileklik
 
Bazı kadınlar aksesuara pek meraklı olmasa da çoğu kadın kollarının boş kalmasını istemiyor. En azından gömlek manşetlerinin üzerinde bir şeyler şıngırdasın istiyor. Gencinden yaşlısına durum bu.
 
 
 
 
11.Ruj
 
Ruj öyle bir şey ki, kadın aynı rengin 50 tonuna sahip olsa da bir şekilde yine de cezbedilebiliyor rujlar tarafından. Öyle de sihirli.
 
 
 
10.Yüzük
 
Zamanı geldiğinde kadın elbette sol yüzük parmağında alyansını görmek ister ama bunun haricinde birçok yüzüğe sahip olmak özellikle de aksesuar dünyasının gitgide geliştiği şu günlerde çok cazip.
 
 
 
9. Dergi
 
Artık dergilerin, gazetelerin yerine internet sayfaları almış olsa da kadın dergisi sektörü hala dimdik ayakta ve bu elbette ki kadınların hala her ay dergilerin yeni sayılarını heyecanla beklemesinden kaynaklanıyor.
 
 
 
8.Parfüm
 
Güzel kokmak, kokuyla iz bırakmak çoğu kadının isteği. Hal böyle olunca parfüm de kadınların en çok para harcadığı şeylerden biri oluyor.
 
 
 
7.Kolye
 
Bazen zarif bir kolye, bazense bütün boynu kaplayan bir kolye… Ama kadınların ortak noktalarından biri de kolyeyi sevmeleri.
 
 
 
 
 
6.Güneş Gözlüğü
 
Güneş gözlüğünün esas görevi gözleri güneş ışınlarından korumak ama kadınların eline geçtiğinde durum değişiyor elbette.
 
 
5.Maskara
 
Kadınların çoğu güzel bakışların sırrını çözmüş durumda. Hal böyle olunca maskaraların öneminin anlaşıldığından eminiz değil mi?
 
 
4.Cüzdan
 
Erkeklerin alt tarafı para konulacak şey olarak baktığı cüzdanlar kadınların gözünde daha farklı yerlerde. Cüzdanlar da kadınların fazlasıyla para harcadığı ürünlerden. Yılda birkaç defa cüzdan almak bile hayatımız boyunca bize kaç paraya mal olur acaba?
 
 
 
 
 
3.Saç Şekillendirici Aletler
 
Kadınlar için saçların ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Her gün değişen gelişen saç şekillendirme aletleri de kadınların bu isteğini adeta kamçılıyor ve kadınlar kendilerini birçok saç şekillendiricinin arasında buluyor.
 
 
 
2.Kaban
 
Kışın dışarıda da şıklığını elden bırakmak istemeyen kadınların en çok para akıttıkları şeylerden biri de kaban. E canım bunun şişmesi var kaşesi var kürklüsü var fermuarlısı var bir taneyle biter mi o iş?
 
 
 
 
 
 
1. Ayakkabı
 
Elbette ki en çok para harcadığımız, biricik zaafımız ayakkabılar da bu listede yerini alıyor. Hayatınızda hiç “Yeterince ayakkabım var.” diyen bir kadın gördünüz mü?

BİRŞEYLER YAZIN: